+48 52 379 91 62

Restauracja Hotelu Best INN

Menu na bieżący tydzień.

 

Krem pomidorowy 13 zł

Rosół z makaronem 13 zł

Żurek z kiełbasą 18 zł

Krem borowikowy 15 zł

Sałatka grecka 20 zł

Sałatka z kurczakiem 26 zł

Naleśniki z twarogiem i sosem owocowym 16 zł

Sałatka z warzywami z łososiem 31 zł

Nuggetsy , frytki, surówka 28 zł

De volaille, frytki, surówka 30 zł

Kotlet mielony, ziemniaki, buraczki 26 zł

Zraz wołowy, ziemniaki, buraczki 34 zł

Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka 30 zł

Szanowni Państwo!

Ponieważ nasze dania przygotowujemy za świeżych składników na bieżąco, prosimy o cierpliwość przy oczekiwaniu na ich realizację, a gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu oraz galerią zdjęć.

Restauracja Hotelu Best INN *** czynna codziennie w godz 12:00 – 22:00

Koronawirus

Wdrażamy bezkontaktową dostawę

 

Jak działa bezkontaktowa dostawa zamówienia?

Jeśli wybierzesz metodę płatności online, Twoje zamówienie zostanie dostarczone bez kontaktu fizycznego. Oznacza to, że dostawca umieści torbę przed Twoimi drzwiami. Następnie zadzwoni do Twoich drzwi, odejdzie od nich i poczeka, aż odbierzesz zamówienie.

Co jeśli chcę zapłacić gotówką?

Nie ma problemu przygotuj odliczona kwotę. jednak aby uniknąć fizycznego kontaktu z naszymi dostawcami, zachęcamy do wybrania metody płatności online. Pozwoli to na zwiększenie bezpieczeństwa klientów i dostawców.

Czy moje zamówienie zostanie pozostawione bez nadzoru?

Twoje zamówienie nie będzie w żadnym momencie pozostawione bez nadzoru. Nasz dostawca jest poinstruowany, aby umieścić zamówienie przed Twoimi drzwiami, zadzwonić dzwonkiem do drzwi, a następnie od nich odejść. Dostawca zaczeka, aż odbierzesz zamówienie, aby upewnić się, że bezpiecznie do Ciebie dotrze.

Nie chcę aby moje jedzenie leżało na ziemi

Przestrzegamy surowych zasad higieny, jeśli chodzi o dostawę żywności. Dlatego Twoje jedzenie nie będzie miało bezpośredniego kontaktu z ziemią. Zachęcamy do sprawdzania w aplikacji opcji śledzenia dostawy, aby dokładnie wiedzieć, kiedy jedzenie zostanie dostarczone i aby odebrać je natychmiast po usłyszeniu dzwonka do drzwi. Kurierzy są proszeni o umieszczenie torby dostawczej przed drzwiami, zadzwonienie dzwonkiem do drzwi i odsunięcie się od nich. Kurier będzie czekać, aż odbierzesz zamówienie, aby upewnić się, że bezpiecznie do Ciebie dotrze.

W jakich okolicznościach wstrzymamy dostawy?

Bezpieczeństwo naszych klientów i kurierów jest dla nas najważniejsze. Stale monitorujemy rozwój sytuacji i podejmujemy zalecane środki ostrożności, które odnoszą się do wszystkich obywateli. Postępujemy zgodnie z zaleceniami władz i podejmiemy odpowiednie działania, jeśli wspomniane wytyczne się zmienią.

Gdy korona wirus minie

Wizyta w hotelowej restauracji dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń.

Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Tworzenie wykwintnych posiłków to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ja do perfekcji. Kuchnia w Restauracji Hotelu Best INN *** to lekkie, ciekawie skomponowane dania, wiele świeżych ziół i warzyw.

Połączone smaki kuchni polskiej  z nowościami kuchni europejskiej tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. Smak i zapach, ale również wygląd potraw to klucz do sukcesu przy organizowaniu imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Zadbaliśmy również o komfortowy i przytulny wystrój restauracji. Świeże kompozycje kwiatów, które zawsze goszczą na naszych stołach, bar zaprojektowany w stylu niemieckim, przy którym wspaniale jest skosztować wyborne piwa regionalnego z tutejszego  Browaru Krajan-  sprawiają, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

Również przy organizowaniu większych spotkań dbamy o najdrobniejsze szczegóły Pomagamy również w podejmowaniu decyzji, tak aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich – gości i gospodarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z Restauracji Hotelu Best INN . Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają – to dowód na to, że warto zaprosić swoich gości do „Hotelu Best INN ***”.

 

Bądźmy w kontakcie

Rezerwacja stolika
i zamówienia.

Dojeżdża do nas komunikacja miejska: autobus linii 56 i 62