+48 52 379 91 62

Sale weselne
w Hotelu ***Best INN.

 

Organizacja przyjęcia weselnego

Pięknie urządzony ogród, otaczający las, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa powodują, że Hotel Best Inn jest idealnym miejscem na zorganizowanie własnego wesela. Całość uzupełniają przestronne i elegancko urządzone dwie sale weselne, w której swobodnie zmieści się ponad 200 osób. 

Narzeczonym, którzy zdecydują się na nasze sale weselne zapewniamy pełną dekorację stołów i sali. Na życzenie możemy także przygotować dekoracje w kościele, wiązanki ślubne, czy upominki dla gości weselnych.Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez powoduje, że dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości.

Menu.

Dla większości narzeczonych organizujących u nas swoje wesele najważniejsze jest jedzenie. Swoim gościom zapewniamy duży wybór przystawek, zup, dań głównych, deserów i zakąsek oraz wysoką jakość ich wykonania i podania. Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej, ale nie boimy się wyzwań i oferujemy także inne smaki niespotykane na co dzień. Na specjalne życzenie serwujemy gościom weselnym pieczonego prosiaka, pieczonego indyka, stół wiejski czy fontannę czekoladową.

Informacja dla gości.

W Hotelu *** Best INN znajdują się dwie sale weselne. Sala restauracyjna mieści do 100 osób .  Nowa sala weselna „Niebieskie migdały” pomieści do 200 osób. Wybór należy do Państwa. W jednym czasie odbywa się tylko jedno wesele. Jest to ważne by zapewnić Wam jak najwyższą jakość usług.

Najlepiej rozpocząć wesele około godziny 18 do godziny 4.00. Posiłki podajemy płynnie , by stół nie był pusty. Zaczynamy obiadem. Po obiedzie jest krótka przerwa na pierwszy taniec. W tym czasie przygotowujemy stół do kawy z ciastem. Po kawie przygotowujemy sie do zakąsek. Zakąski zimne są podawane systematycznie do konca wesela. Około 21-22 możemy podać pieczonego prosiaka (jako atrakcję) . Przed północą są oczepiny, które poprzedzamy uroczystym wejsciem tortu weselnego. (serwowana kawa). Nastepnie podajemy ciepłe danie np goloneczki i szaszłyki lub barszczyk z pasztecikiem. Dalszy ciąg zimnych zakąsek aż do zakonczenia wesela do godziny 4.00 . Krótko przed zakończeniem kolacja na ciepło np: żurek lub flaczki .

^

Poprawiny

Poprawiny , to nowa dekoracja sali (serwetki gastronomiczne , świece, ) Wszystkie potrawy z wesela sa podgrzane i podane ponownie . Dodatkowo przygotowujemy jedną porcję mięsa na „świeżo”. Uwaga!!!  Nie pobieramy dodatkowych oplat za „korkowe”itp.

^

Noclegi

Hotel ***Best INN oddaje do Państwa dyspozycji 70 pokoi w konfiguracji 1,2,3,4 osobowej dla max 200 osób. Promocyjna  cena za nocleg dla gości weselnych 100 zł osobę , apartament dla nowożeńców gratis.

^

Parking

Hotel ***Best INN posiada do dyspozycji Państwa gości 120 miejsc parkingowych

Konsultantka ślubna

Ustal szczegóły przyjęcia weselnego.

Dodatkowe propozycje chętnie przedstawi Państwu nasza konsultantka ślubna Pani Beata, która czeka na Wasze pytania pod numerem  telefonu 605 688 328.

Wesele to dla większości narzeczonych najważniejszy dzień w życiu, który ma być idealny i niezapomniany. W celu jego uatrakcyjnienia możemy zaproponować występ magika i pokaz tańca towarzyskiego. Narzeczonym w prezencie ślubnym oferujemy apartament małżeński DE LUX. Na życzenie gości przygotowujemy romantyczną dekorację pokoju, muzykę i szampana. Pokoje o preferencyjnych cenach można zarezerwować także dla gości weselnych.

Nowość i porady praktyczne

Ślub i Wesele w plenerze
w Hotelu Best INN.

Pamiętajcie, w naszej strefie klimatycznej konieczne jest zapewnienie sobie „dachu” nad głową, na przykład w postaci altany lub specjalnych, eleganckich namiotów.  Ani na Was, ani na urzędnika lub księdza, a także na gości nie może przecież padać deszcz. Hotel Best INN zapewnia namiot  na 100 osób wraz z altana. Dla każdego z Waszych gości zapewniamy miejsce siedzące.  Nie mniej istotne jest także odpowiednie nagłośnienie oraz muzyka towarzysząca ceremonii, jak również wystrój: kwiaty przy ołtarzu, dywan prowadzący do miejsca ślubu oraz inne dekoracje. Przygotowując się do tak specyficznej ceremonii, jeśli chcecie uniknąć niemiłych sytuacji, musicie brać pod uwagę wskazówki dawane przez urzędnika lub księdza. Dekoracje kwiatami i alejkę ślubną wykonuje dla nas Kwiaciarnia Niebieska z Białych Błot: www.slub.niebieska.com.

Konsultant ślubny

Weź ślub w plenerze.

Szczegóły dotyczące organizacji ślubu w plenerze możecie omówić z naszym konsultantem panem Danielem, który czeka na Wasze pytania pod numerem telefonu 601662204