+48 52 379 91 62

Studniówka w Hotelu ***Best INN

 

Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.

Jan Kochanowski

 

^

Proponujemy nowoczesne menu, które z pewnością trafi w gusta wymagających młodych ludzi. Nie zabraknie również dań tradycyjnych, aby każdy znalazł coś dla siebie.

^

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży oraz wychowawców, przedstawiamy ofertę balu studniówkowego w nowej Kryształowej Sali „Niebieskie Migdały” .

^

W nowej Kryształowej Sali „Niebieskie Migdały” hotelu Best INN dostępna liczba miejsc – do 400 osób.

^

W cenie oferujemy symboliczną lampkę szampana na rozpoczęcie imprezy (w przypadku osób niepełnoletnich – szampan bezalkoholowy).

^

Na specjalne życzenie gości organizujemy pokaz fajerwerków oraz w razie potrzeby zapewniamy pomoc w przygotowaniu oprawy muzycznej balu.

Stworzyliśmy dwa warianty menu, aby uczniowie i ich opiekunowie mieli możliwość dostosowania imprezy do własnych, indywidualnych potrzeb. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z propozycjami, które zostały szczegółowo omówione na kolejnych stronach oferty.

 

Menu – Wariant 1
170 zł / osoba.

Zupa:

Rosół z kluseczkami, Zupa brokułowa z klopsikami, Krem pomidorowy z aromatycznym pesto bazyliowym

Menu – Wariant 2
190 zł / osoba.

Zupa:

Rosół z kluseczkami, Zupa brokułowa z klopsikami, Krem pomidorowy z aromatycznym pesto bazyliowym

Dania główne (serwowane):

De Volaile, Roladka z suszonymi pomidorami, Grillowana pierś z kurczaka z sosem grzybowym

Dania główne (2 porcje/osoba):

Zraz, De Volaile, Dorsz grillowany w rozmarynie, Roladka z suszonymi pomidorami, Medaliony ze schabu w sosie pomidorowym, Grillowany łosoś na kluseczkach szpinakowych, Grillowana pierś z kurczaka z sosem grzybowym

Dodatki – do wyboru:

Ziemniaki z wody z koperkiem, Frytki, Kluski śląskie, Bukiet świeżych surówek, Groszek z marchewką

Dodatki – do wyboru:

Ziemniaki z wody z koperkiem, Frytki, Krokiety, Kluski śląskie, Bukiet świeżych surówek, Groszek z marchewką

Deser:

Szampańska galaretka z malinami, Owocowy mus z sosem waniliowym, Ciasto (1,5 porcji na osobę), Kawa, herbata do wyboru

Deser:

Szampańska galaretka z malinami, Owocowy mus z sosem waniliowym, Ciasto (2 porcje na osobę), Kawa, herbata do wyboru

Zakąski (4 porcje/osoba:

Tortilla z kurczakiem, Kanapeczki koktajlowe i mini burgery, Pizza z ciasta francuskiego, Sałatka grecka, Sałatka z awokado na łudeczkach z cykorii, Tartaletki z twarożkiem i łososiem, nuggetsy z różnymi dipami

Zakąski (4 porcje/osoba:

Tortilla z kurczakiem, Kanapeczki koktajlowe i mini burgery, Pizza z ciasta francuskiego, Sałatka grecka, Sałatka z awokado na łudeczkach z cykorii, Tartaletki z twarożkiem i łososiem, nuggetsy z różnymi dipami

Coś na ciepło – do wyboru:

Barszcz z pasztecikiem, Krem borowikowy w chlebie

Coś na ciepło – do wyboru:

Barszcz z pasztecikiem, Krem borowikowy w chlebie, Boeuf strogonow

Istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny – poniżej 170 zł od osoby, w przypadku wyboru menu skromniejszego niż proponowany wariant I menu oraz powyżej 190 zł od osoby – menu bogatsze niż proponowany wariant II. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz potrzeby naszych Gości.

Coctail and Vege Bufet

Wariant 3 – Nowe menu stódniówkowe

Nasze „Nowe Studniówkowe Menu” łamie dotychczasowe stereotypy. Proponujemy nowe lekkie dania przekąski , snacki, tapas  w formie bufetu, które mają uzupełniać Waszą zabawę. W skład wchodzą elementy tradycyjnej kuchni polskiej połączonej z daniami wege. Każdy znajdzie coś dla siebie podane w nowej formie.  Cena 175 zł za osobę z napojami niegazowanymi w wersji no limit, kawą oraz herbatą  i deserem słodką panacottą.

Mini burgery, tortilla, pizza

Nieszablonowe potrawy

Komponując menu kierowaliśmy się głównie własnymi doświadczeniami i obserwacją dzieci i młodzieży podczas imprez rodzinnych oraz w czasie wizyt u znajomych.

Młodzi ludzie zazwyczaj w niewielkim stopniu korzystają z zimnych zakąsek. W związku z tym te proponowane przez nas mają charakter niestandardowy – dania typu fastfood (mini burgery, pizza, nuggetsy, tortilla) przygotowane ze zdrowych składników przez naszych doświadczonych szefów kuchni mogą stanowić integralne elementy menu obok dań tradycyjnych i z pewnością spotkają się z aprobata gości. Poza tym, przykładowo, zamiast tradycyjnych galacików, za którymi spory odsetek młodych ludzi nie przepada, serwujemy sałatki lubiane przez przedstawicieli wszystkich grup wiekowych

Atrakcyjna oferta 

Korzystne ceny i wysoka jakość 

Jesteśmy przekonani, że menu studniówkowe Hotelu Best Inn pozytywnie zaskoczy uczniów szkoły średniej.

Badanie bydgoskiego rynku na podstawie danych internetowych wskazuje, że średnia cena za organizację studniówki to 260 – 300 zł (za parę), a bardzo często pojawiają się opcje droższe. Biorąc to pod uwagę, zaproponowane przez nas warianty cenowe są atrakcyjne, zwłaszcza, że menu jest bardzo bogate.

Możliwość negocjacji ceny oraz dostosowania menu do własnych potrzeb daje naszym gościom psychiczny komfort i poczucie, że ich potrzeby są dla nas ważne.

Najczęściej wybierane przystawki

Bukiet surówek

Nasze obserwacje wskazują także, iż młodzież z przystawek najczęściej wybiera po prostu surówkę – lista dodatków została więc ograniczona doziemniaków z wody z koperkiem, frytekklusek śląskich, groszku z marchewką oraz bukietu świeżych surówek. W zamian proponujemy Państwu bogatszy niż standardowo wybór deserów, które lubi większość młodych ludzi.

Bogata oferta zup i dań głównych

Różnorodność i możiwość wyboru 

Sądzę, że dzięki zaproponowaniu 3 rodzajów zup do wyboru oraz kotleta De Volaille, roladki z suszonymi pomidorami oraz grillowanej piersi z kurczaka z sosem grzybowym zamiast tradycyjnego kotleta schabowego uda się uniknąć ze strony młodych ludzi na etapie zapoznawania się z menu komentarzy typu: „to nudne, znowu rosół i schabowy…”. Tak skomponowane menu jest bardziej nowoczesne i powinno być dla młodzieży atrakcyjne. Natomiast jeśli danej grupie będzie na tym zależało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaserwować te najbardziej tradycyjne z dań.

Bądźmy w kontakcie

Rezerwacje i dodatkowe informacje.

Ceny atrakcji dodatkowych

Pokaz fajerwerków

Dodatkwą atrakcją organizowanych przez nas studniówek jest pokaz fajerwerków. Koszt pokazu zaczyna się od 1000 zł. Cena do uzgodnienia, w zależności od rodzaju fajerwerków oraz czasu trwania prezentacji.

Zabawa do białego rana – gwarantowana!